Všechny kategorie
O nás / Kontaktujte nás

O nás / Kontaktujte nás

Enterprise Vision

Každý obyvatel Cawolo doufá, že pomocí vodíku udělá svět lepším místem, uvolní potenciál obnovitelné energie a uskuteční globální dekarbonizaci

V současné době vybudovala vysoce standardní výstavní síň vodíkového vědeckého a technologického muzea, zavázala se budovat a rozvíjet ekosystém sdílení vodíkového zdraví a aktivně vést transformaci globálního vodíkového průmyslu.

Tým Cawolo

Cawolo je komplexní high-tech podnik integrující výzkum a vývoj, design, výrobu a prodej vodíkových produktů Cawolo má svou vlastní základní patentovanou technologii: technologii výroby vodíku s ultravysokou koncentrací separace vodíku a kyslíku. V současné době vybudovala vysoce standardní výstavní síň vodíkového vědeckého a technologického muzea, zavázala se budovat a rozvíjet ekosystém sdílení vodíkového zdraví a aktivně vést transformaci globálního vodíkového průmyslu.

Profesionální členové týmu

Hlavní inženýr-He Xiancheng

Hlavní inženýr-He Xiancheng

Generální ředitel PEM Engineering Center se zaměřením na mechatroniku se již 28 let zabývá návrhem zařízení na výrobu vodíku a řídicích systémů průmyslové elektro automatizace. • Zodpovědný za vytvoření technického týmu PEM. V roce 2022 povede tým k dobytí prvního průmyslového elektrolyzéru PEM v megawattovém měřítku v provincii Guangdong a jeho výkon dosáhne špičkové úrovně.

Chief Technology Officer-Renee Hou

Chief Technology Officer-Renee Hou

Dr. Hou vystudoval Illinois Institute of Technology a studoval u slavného instruktora palivových článků. Po promoci pracoval Dr. Hou mnoho let u mezinárodně slavných průkopníků palivových článků a výrobců OEM a nasbíral bohaté zkušenosti jak v oblasti technologického výzkumu a vývoje, tak ve vývoji produktů. Bývala technickou ředitelkou Ballard China, technickou ředitelkou SPIC Hydrogen Energy Company a ředitelkou strategického plánování vodíkové energie projektového týmu palivových článků Great Wall Motor XEV. Před návratem do Číny měl Dr. Hou dlouholeté zkušenosti v oboru ve společnostech Ballard Vancouver a AFCC Vancouver a také v startupech s palivovými články v Silicon Valley.

Charman-Mr. Lin

Charman-Mr. Lin

Předseda Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co. Ltd. generální ředitel ve společnosti Guangdong Cawolo Health Technology Co, Ltd. Generální ředitel společnosti Guangdong Cawolo Equipment Co. Lin vedl tým do oblasti elektrolyzované úpravy vody 23 let. Je mistrem projektů Cawolo a integrace interních a externích zdrojů.

Guangdong Cawolo vodík

Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. byla založena v prosinci 2021, je integrací Guangdong Cawolo Health Technology Co., Ltd. a Foshan Cawolo Equipment Co., LTD. Společnost sídlí ve Foshan City v provincii Guangdong v nově vznikající demonstrační zóně průmyslu – Guangdong New Light Industry Base. Guangdong Cawolo Hydrogen Technology Co., Ltd. je komplexní vědecký a technologický podnik integrující výzkum a vývoj, návrh, výrobu a prodej vodíkových produktů. Zavázala se k technologické inovaci PEM elektrolytického článku a k realizaci špičkového, inteligentního, zeleného, ​​rozsáhlého a domácího výrobního integrovaného systému PEM pro výrobu elektrolytického vodního vodíku. Tým společnosti má více než 20 let zkušeností s průmyslovou úpravou elektrolytické vody, s přední průmyslovou výzkumnou a vývojovou technologií, silou týmu výzkumných a vývojových technologií společnosti, existuje mnoho známých odborníků a mistrovských pracovníků doma i v zahraničí. Tovární kontrolní zařízení je kompletní, stavba systému kvality a ochrany životního prostředí je dokončena. Společnost především pro výzkum a vývoj a vyrábí celou řadu průmyslových zařízení na výrobu vodíku s elektrolytickou vodou PEM, membránové elektrody, elektrolytické články, generátory vodíku, kalíšky na vodu bohaté na vodík, dávkovače vody bohaté na vodík a další produkty, kategorie napříč průmyslovými, komerčními a domácí a další víceúrovňová tržní pole.

Guangdong Cawolo vodík
Předplatné

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje

Sledujte nás

Chceme od tebe slyšet